A cupje Adaliz (19) van mooie lolita
Naam:
Adaliz⬤
Leeftijd:
19 Jaar
Woonplaats:
Amsterdam
Provincie:
Noord-Holland
Lengte:
160-165 cm
Lichaamsbouw:
Atletisch
Ogen:
Groen
Haar:
Gekleurd
Cupmaat:
A
Uiterlijk:
Blank
Opleiding:
MBO
Roken:
Nee
Piercings:
Ja
Tatoeages:
Ja
Type hier je berichtje
▶
Rooz
29 Jaar
Bodegraven-Reeuwijk, Zuid-Holland
Een beetje extreem ben ik wel hoor. Ik kan hier niet opschrijven wat ik allemaal met je wil doen, dat zou te erg zijn. Als je interesse hebt, moet je schrijven ,dan hebben we het er over.
KoppijnNina
26 Jaar
Urk, Flevoland
Ben er klaar mee ik heb er koppijn van van die vent van mij. Ik wil gewoon een die niet zeurt en iemand waar je gewoon pret mee kan hebben.
Oude kerel schuift zijn lul in maagdelijke poes
Neuken
Ontmaagding
Deze man heeft het voor elkaar gekregen om het vertrouwen te winnen van een lekkere tiener meid met een zeer strak lichaam en kleine malse tietjes, die nog maagd is en daar van af wil! Ze accepteerde deze man vanwege zijn humor en het vertrouwen dat hij uitstraalde. Echt knap is hij niet, maar ze gaan toch niet trouwen, het gaat alleen maar om een eerste keer sex!
Dotte
23 Jaar
Tilburg, Noord-Brabant
Een man met karakter is die ik zoek en nog steeds heb ik die niet gevonden. Hoop hier meer succes te hebben en met met hem te vinden en een fantastisch mooie en liefdevolle tijd tegemoet te gaan.