Borstjes van Vilinea (19) wulpse lolita
Naam:
Vilinea
Leeftijd:
19 Jaar
Woonplaats:
Houten
Provincie:
Utrecht
Lengte:
175-180 cm
Lichaamsbouw:
Normaal
Ogen:
Bruin
Haar:
Gekleurd
Cupmaat:
A
Uiterlijk:
Blank
Opleiding:
MBO
Roken:
Nee
Piercings:
Nee
Tatoeages:
Nee
Type hier je berichtje
▶
Hetisdruk
40 Jaar
Eemsdelta, Groningen
Mijn leven is druk, een beetje een chaos, maar ik kom er nu achter dat ik het zelf doe. Wie zegt dat je zo veel moet werken, en moet sporten en een druk sociaal leven moet onderhouden?
Thirzaheet
30 Jaar
Gorinchem, Zuid-Holland
Sinds de buit binnen is lijkt het of mijn vriend zijn belangstelling in mij verloren hebt. Toen we net verkering kregen deden we het wel 3x op een dag. Nu ik bij hem woon mag ik blij zijn met 1x per week. De bekende smoesjes als moe hoor ik te vaak. Ben jij iemand die niet te moe is en mij eens goed wil opgeilen. Ik wil mij zo geil worden dat mijn geilsappen over mijn benen druipen.
Studentes zijn dronken en betasten elkaar lekker
Betasten
Lesbisch
Het is weer zo'n typische avond waarop studentes te veel drinken en de controle over zichzelf verliezen. Zoenen, betasten, strelen en daarna uit de kleren gaan en hop de tong rolt over de tietjes van de ander, in de ster van een meisje, over de clit van een ander grietje. Zo komt er niet veel terecht van hun studie, maar dat maakt niet veel uit. Want plezier maken met z'n allen is veel belangrijker!
Qrentia
20 Jaar
Den Haag, Zuid-Holland
Heb lange tijd in Amerika gewoond en ik vond het wel geweldig. Maar als je dan terug komt dan hebben mensen vaak vooroordelen over het land. Alles zou groot zijn, de mensen zouden alleen maar groter denken. Maar wat denken ze dan wel niet over mij?