Mini tieten Rivana (18) van wulpse lolita
Naam:
Rivana⬤
Leeftijd:
18 Jaar
Woonplaats:
Woerden
Provincie:
Utrecht
Lengte:
160-165 cm
Lichaamsbouw:
Slank
Ogen:
Blauw
Haar:
Donkerblond
Cupmaat:
A
Uiterlijk:
Blank
Opleiding:
MBO
Roken:
Nee
Piercings:
Nee
Tatoeages:
Nee
Type hier je berichtje
▶
Blueitis
30 Jaar
Eindhoven, Noord-Brabant
Ik ben gek op uitdagingen en avontuur! Ook vind ik het super gezellig om in contact te zijn met mannen omdat ik daar over het algemeen beter mee overweg kan ????
Supersnellll
28 Jaar
Amersfoort, Utrecht
Hou je van actie en van lekkere snelle avontuurtjes? Ik wil wel een ritje maken dan!
Meisje met platte tietjes wordt door papa gebeft
Beffen
Papa
Een zalig jong sletje met een super strak lijfje, twee kleine tepels en verder praktische geen tieten, wordt gelikt door een geile papa! Maar wat kietelt het, die snor op haar kaal geschoren schaamlipjes! Maar hij doet het wel goed, want zo'n oudere man is natuurlijk erg ervaren en dat merkt ze wel! Het zal niet lang meer duren voordat haar geil in zijn mond laat lopen!
VrolijkeSylvia
36 Jaar
Waadhoeke, Friesland
Wat ik altijd probeer te doen is genieten van het leven. Hoe erg soms de tegenslagen ook zijn of hoe slecht het weer ook is. Gewoon het vrolijke er van in blijven zien.