Mini tieten Rivana (18) van wulpse lolita
Naam:
Rivana
Leeftijd:
18 Jaar
Woonplaats:
Woerden
Provincie:
Utrecht
Lengte:
160-165 cm
Lichaamsbouw:
Slank
Ogen:
Blauw
Haar:
Donkerblond
Cupmaat:
A
Uiterlijk:
Blank
Opleiding:
MBO
Roken:
Nee
Piercings:
Nee
Tatoeages:
Nee
Type hier je berichtje
▶
Duinlover
32 Jaar
Dalfsen, Overijssel
Nog nooit tijdens mijn relatie heb ik om gekeken naar andere mannen maar nu is het ogenblik daar dat ik dat wel doe. Lijkt me zo ontzettend spannend om een affaire aan te gaan met een man die me regelmatig wil ontmoeten.
Meerlove
39 Jaar
Schoten, Antwerpen
Man is op zakenreis nu een aantal weken, heb het rijk voor mij alleen. Zin? Geen jonkies! En sorry val alleen op blanke mannen.
Meisje met platte tietjes wordt door papa gebeft
Beffen
Papa
Een zalig jong sletje met een super strak lijfje, twee kleine tepels en verder praktische geen tieten, wordt gelikt door een geile papa! Maar wat kietelt het, die snor op haar kaal geschoren schaamlipjes! Maar hij doet het wel goed, want zo'n oudere man is natuurlijk erg ervaren en dat merkt ze wel! Het zal niet lang meer duren voordat haar geil in zijn mond laat lopen!
Karivana
23 Jaar
Kaag en Braassem, Zuid-Holland
een lange tijd heb ik gedacht dat een vluggertje de normaalste zaak van de wereld was maar mijn vriendinnen vertelde me andere dingen. Ben blij dat mijn ex er met een ander van door ging, voor mij staat de weg open om een man te vinden die weet hoe hij een vrouw in de watten moet leggen.